Přesun webu

TJ SLAVIA Kroměříž se snaží alespoň částečně sjednotit webovou prezentaci svých oddílů. Proto postupně zavádí systém, kdy všechny oddíly budou mít webovou adresu ve tvaru sport.slavia-km.cz. Prvními vlaštovkami v tomto jsou oddíl stolního tenisu (http://stolni-tenis.slavia-km.cz/ – ten si ovšem nechal stránky vytvořit, ale nevyužívá je), oddíl basketbalu (http://basketbal.slavia-km.cz/) a nyní i oddíl šachu (http://sachy.slavia-km.cz/) – možná si pozorný čtenář všiml, že v adresním řádku by se již neměla objevovat stará adresa http://sachykromeriz.cz/.

Pokud však omylem zapíšete starou adresu http://sachykromeriz.cz/ do prohlížeče, neměl by být problém, alespoň ještě pár týdnů bude na staré adrese fungovat přesměrování na adresu novou.

Změna webové adresy pro oddíl také znamená drobnou úsporu peněz.

Vzhledem k výše uvedenému předpokládám, že změna adresy by měla proběhnout bez větších problémů. Přesto si raději novou adresu dobře zapište, případně ji dejte vědět těm, kterým by mohla změna činit problémy. Pokud by se na novém webu objevil nějaký technický problém, napište mi na majkl.kostka@seznam.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *