Kunětická hora padla, Ještěd se jen naklonil.

Po triumfu Mudráka v Bezměrově se oddíloví kolegové lehce inspirovali a úspěšně reprezentovali náš oddíl na turnajích po zemi české. A jak reprezentovali!! Svého největšího životního úspěchu dosáhl náš lídr GM Jan Krejčí, když zvítězil v nejsilnějším českém openu v Pardubicích a to světe div se s jednobodovým náskokem 8/9. Neznám historii Czech openu, ale myslím si že v historii pardoubek je to poprvé.

Tak obrovská gratulace se snad ani do článku nevleze. GRATULUJEME!!!!!!

Přitom po dvou kolech nic nenasvědčovalo nějakému zázračnému výsledku 1 ze 2 proti slabším hráčům. Potom si asi Honza přečetl náš web a zjistil, FM Pepa Mudrák vyhrál Bezměrov a tak si zřejmě řekl “ když on proč ne já“. Od 3. kola již neztratil ani půlku a výkonem 7 ze 7 překonal snad všechno, co překonat šlo. Nejvíce mne však fascinoval s jakou lehkostí soupeře přehrával a bylo jedno jestli černými nebo bílými. V posledních čtyřech partiích měl 3x černé a silní soupeři již ve 20. tahu buď stáli špatně nebo vzdávali. Ještě jednou gratulujeme.

Ve stínu Czech Openu probíhal štědře dotovaný turnaj v Liberci Open Desko Liberec. Náš zástupce FM Vladimír Karlík opět potvrdil svou neporazitelnost a dělil 1.-2. místo se ziskem 7 z 9 bodů. Znovu potvrdil svou skvělou hrou černými a bílými jen výsledek doladil. Nakonec druhé místo bylo lepší než nasazení a to Laďa může ještě litovat. že vítěz turnaje měl v posledním kole hráčku s Elem 1780. Opět GRATULUJEME!!!!

Výsledku CZECH Openu najdete tady a Liberce zde 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *